Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Zapraszamy do udziału w Targach Pracy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, które odbędą się 17 kwietnia 2024 roku pod hasłem „UPPoluj Pracę”. Wydarzenie odbędzie się między 10:00 a 14.00 na terenie Hali Maszyn Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej. 

Targi Pracy UPP to doskonała okazja do znalezienia wymarzonego miejsca praktyk, stażu czy pracy, a dla firm – zrekrutowania pracowników. W programie Targów zaplanowano między innymi cykl prelekcji, a jedną z nich pt. „Pierwsza praca. Formy zatrudnienia” przeprowadzi pracownik OIP w Poznaniu.

Podczas Targów będzie funkcjonowało stoisko informacyjne Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu, przy którym nasi eksperci będą udzielali informacji z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Osoby zainteresowane będą mogły również zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi pracy w Państwowej Inspekcji Pracy na stanowiskach inspektorów pracy. Wszystkim odwiedzającym będą udostępnione materiały informacyjno-prewencyjne oraz wydawnictwa PIP.

 

Szczegóły wydarzenia:

Data wydarzenia:
od 17 kwietnia 2024, godz. 10:00
do 17 kwietnia 2024, godz. 14:00

Strefa czasowa: (UTC+01:00)
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Hala Maszyn Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej

Targi

Stacjonarne

Udostępnij:

Weź udział

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

Logo PIP

Menu