Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 25 kwietnia 2024
1:3 minut

W dniach 23 - 25 kwietnia 2024 roku Państwowa Inspekcja Pracy uczestniczyła w 26 edycji Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2024. W trzech nowoczesnych pawilonach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich, prezentowane były dokonania polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. To miejsce propagowania dobrych praktyk, pokazywania nowych środków ochrony indywidualnej i coraz bardziej ergonomicznego sprzętu.

Zastępca Głównego Inspektora Pracy Jarosław Leśniewski oraz p.o. Okręgowy Inspektor Pracy w Poznaniu Paweł Ciemny uczestniczyli w uroczystości oficjalnego otwarcia Targów, połączonej z wręczeniem Złotych Medali MTP. Laureaci konkursu odebrali nagrody z rąk Prezesa Grupy MTP  Tomasza Kobierskiego oraz Przewodniczącego Sądu Konkursowego Złotego Medalu na Targach SAWO Jakuba Chojnickiego - Dyrektora Departamentu Nadzoru i Kontroli, Głównego Inspektoratu Pracy.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyło się stoisko Państwowej Inspekcji Pracy. Bogata oferta materiałów informacyjnych na temat bezpieczeństwa pracy, uzupełniona także wydawnictwami w języku ukraińskim, była punktem wyjścia do ciekawych pytań i dyskusji. Na stoisku prezentowano również filmy i prezentacje o tematyce bhp, a inspektorzy pracy udzielali osobom zainteresowanym porad prawnych i technicznych.

 

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu