Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 13 czerwca 2024
1:11 minut

W Okręgowym Inspektoracie Pracy w Poznaniu dnia 13 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste przekazanie nagrody przyznanej przez Głównego Inspektora Pracy Katarzynę Łażewską-Hrycko w konkursie „Legitna praca w oku kamery". Wyróżnienie w kategorii 14-15 lat z rąk Okręgowego Inspektora Pracy Pawła Ciemnego otrzymał Maksymilian Schick – autor filmu pt. „Zadbaj o legitną pracę!”.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Zostało do niego zgłoszonych 100 filmów, z których 90 spełniło wymagania formalne. Z tej grupy komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wskazanych w regulaminie oraz przyznała wyróżnienia.

Celem konkursu było przybliżenie tematyki dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia, a zadaniem uczestnika było zachęcanie swoich rówieśników do zatrudnienia się zgodnie z prawem i w bezpiecznych warunkach.

Finał konkursu odbył się 28 maja 2024 r. w Głównym Inspektoracie Pracy. Pełną listę laureatów wraz z fotorelacją można uzyskać na stronie Konkurs filmowy PIP Legitna praca w oku kamery

Wyróżnieni otrzymali bony o wartości 500 złotych. Dodatkowo Urszula Gawrysiak, dyrektor  Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie przyznała zwycięzcom i nagrodzonym bony o wartości 300 zł.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zapraszamy do obejrzenia najlepszych filmów  konkursowych na kanale YouTube Państwowej Inspekcji Pracy: Prace konkursowe Legitna praca w oku kamery

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu