Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 6 czerwca 2024
1:6 minut

W dniu 06.06.2024 r. w sali konferencyjnej Hotelu Gromada w Pile odbyła się konferencja pod hasłem „Świadomość pracodawcy a bezpieczeństwo pracownika" . Organizatorem konferencji było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP Oddział w Pile, w której przewodniczyła Prezes Pani Aleksandra Megger. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu Pan Tomasz Gajdziński Z-ca Okręgowego Inspektora Pracy oraz Pan Jędrzej Czarny Nadinspektor Pracy / Kierownik Oddziału PIP w Pile. Wyrazem podziękowań za wieloletnie wsparcie i współpracę w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy była statuetka ufundowana przez Pilski Oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb BHP dla Pana Pawła Ciemnego p.o. Okręgowego Inspektora Pracy w Poznaniu.

W roli prelegenta wystąpiła Pani Beata Procyszyn Starszy Inspektor Pracy, która omówiła tematykę dotyczącą eliminacji zagrożeń w środowisku pracy, wypadków przy pracy oraz konsekwencji dla pracodawcy w aspekcie nieprzestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, w którym uczestniczyło ponad 100 pracodawców. Po zakończeniu konferencji na przygotowanym stoisku Państwowej Inspekcji Pracy uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z prowadzoną działalnością prewencyjną oraz uzyskać porady z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa pracy. 

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu