Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 4 kwietnia 2024
1:1 minut

W Zespole Szkół Leśnych w Goraju, 4 kwietnia 2024 r. odbył się finał IV Szkolnego Konkursu Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Leśnictwie. Celem Konkursu było popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w leśnictwie. Konkurs składał się z dwóch etapów - pisemnego i ustnego. Test zawierający 30 pytań rozwiązywało 46 uczniów z klas II, III i IV. Do finału zakwalifikowało się 8 uczniów, którzy odpowiadali na losowo wybrane pytania.

Najlepsi okazali się:

  • I miejsce – Liliana Grabarz kl. IVb
  • II miejsce – Dominika Wojtczak kl. IIIb
  • III miejsce – Adrian Długokęcki kl. IVb

Konkurs przygotował i przeprowadził nauczyciel hodowli lasu Pan Piotr Mądrzak.

Laureaci oraz pozostali uczestnicy finału otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Związek Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej Regionu Pilskiego oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu Oddział w Pile.

W wydarzeniu uczestniczyli: dyrektor ZSL w Goraju Albert Tabaka, koordynator Rady Regionu Pilskiego Związku Leśników Polskich w Rzeczpospolitej Polskiej ds. współpracy ze szkołami leśnymi Włodzimierz Wojtczak, starszy inspektor pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu Odział w Pile Teresa Domżalska.

 

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu