Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 17 stycznia 2024
1:5 minut
BUDMA 2024


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji

„BEZPIECZNA PRACA NA KAŻDYM POZIOMIE”

Konferencja odbędzie się 31 stycznia 2024 r. o godzinie 11:00 podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2024, scena w pawilonie nr 5, Poznań, ul. Głogowska 14.

Podczas konferencji zostanie omówiony między innymi poziom bezpieczeństwa pracy na polskich budowach, wskazane zostaną główne przyczyny wypadków przy pracach wykonywanych na wysokości, a także zostaną przedstawione dobre praktyki oraz właściwe zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości podczas montażu, demontażu i użytkowania rusztowań.
Warunkiem koniecznym uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia na adres: inspekcja@poznan.pip.gov.pl do dnia 26 stycznia 2024 r. 
Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska Państwowej Inspekcji Pracy – Pawilon nr 5, stoisko nr 102, gdzie będą mogli Państwo uzyskać szereg informacji z zakresu przestrzegania przepisów bhp w budownictwie oraz pobrać dostępne publikacje PIP. 
Udział w konferencji jest bezpłatny lecz konieczne jest pozyskanie biletu wstępu na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia. 

Pobierz:

   

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu